Istanbul Ajandası : Marks & Spencer 2011 İlkbahar Yaz Defilesi

Geçtiğimiz gün Marks & Spencer 2011 illkbahar -yaz koleksiyonun yer aldığı Swiss Otel’deki defilesindeydim. Brezilyalı top model Ana Beatriz Barros baş manken olarak podyumda esti.

Marks & Spencer  2011 ilkbahar / yaz defilesinde romantizm teması vurgulanmış : Fırfırlar, çiçek desenleri ve uçuşan kumaşlar ağırlıklı olarak görülüyor.Bu yazın yeni trendi maksi elbiseler ve uzun etekler ilgi topladı. Renk paletinde açık kremleri,  somon ve beyazı ön planda görmek mümkün.Bunun yanında çok canlı ve parlak renkler de yer alıyor. Seksi ve şık   mayolar,  50’ler, 60’lar ve 70’lere göndermeler yapıyor.  Marks & Spencer, erkek giyim koleksiyonunda ise keten gömlek, pantolon ve şortlar sezonun anahtar parçaları arasında yer alıyor.

Swiss Otel’deki  defileyi arkadaşım Arzu Kunt ve eşi ile beraber izledik. Ben defileye sezonun hit rengi turuncu drapeli bir kıyafetle katıldım.Defilenin konukları arasında İstanbul cemiyet hayatından birçok seçkin isim de yer aldı. Yoğun ilgimiz Brezilyalı Top Model Ana Beatriz Barros üzerine toplandı. Defilenin koreografisini ünlü koreograf  Öner Evez üstlenirken Tülin Şahin, Selda Car gibi yerli mankenler de defilede yer aldılar.

Reklamlar

Bir Yanıt Bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s