Günsel Ülkü “Pure Love ” Koleksiyonu Paris’ten sonra Istanbul’da

 Günsel Ülkü’nün “Pure Love”(Saf Aşk) isimli yeni koleksiyonu  26 Nisan 2011 Salı günü  Nişantaşı City’s  AVM’de bir defile ile sergilendi.

Uluslararası bir marka konumuna erişen L’Atelier d’Exsitence’nin yaratıcısı Moda Tasarımcısı Günsel Ülkü ‘nün Modern Romantizm temalı,gece elbiseleri ve kokteyl kıyafetlerinden oluşan koleksiyon çok beğeni topladı.Defilede sunulan kıyafetler geçtiğimiz  Ocak Ayında Paris Moda Haftası’da Pret-A-Porter fuarında sergilenmiş olup, şimdi de Nişantaşı City’s ve Levent Kanyon AVM’deki Class-Roberto Cavalli Mağazalarında satışa sunularak modaseverlerle buluşuyor. koleksiyon özellikle mezuniyet törenleri, yaz  davetleri ,nişan ve düğünleri için çekici alternatifler sunuyor. Markanın ana özelliği, lüksü erişebilir fiyatta sunuyor olması. Vucut kusurlarını gizlerek siluetlere estetik katan kalıplar ve sınırlı sayıda üretilen modeller koleksiyonu farklı kılıyor. “Günsel Ülkü -L’Atelier d’Exsitence” markası başta İtalya ve Fransa olmak üzere bir çok Avrupa  ve Ortadoğu ülkesinde  satılmakta.

“Pure Love”(Saf Aşk) defilesi tema olarak doğallığa,sadeliğe,saflığa ve gerçek aşka geri dönüşü vurguluyor.Doğal elyaflardan ve şifon,saten gibi uçuşan kumaşlardan hazırlanan dökümlü kıyafetler zarafet, romatizm ve sadeliği simgeliyor.Pudra tonları,mercan rengi ve siyah koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor.
Defilede sunulan  limited edition özel kreasyon 27 Nisan-8 Mayıs tarihleri arasında City’s’de yer alan Class-Roberto Cavalli Mağazası’nda, 8 Mayıs’tan itibaren Levent Kanyon AVM’deki Class-Roberto Cavalli Mağazası’nda satışa sunulacak.Marka’nın diğer bir satış noktası ise Ortaköy’de Mayıs ayında yeni açılacak ‘Happy Mood’ isimli multibrand butik olacak.Ana sponsorlar arasında evsahibi Nişantaşı City’s, Müzik sponsoru Number One FM, catering sponsoru Food Factory  ve ayakkabı sponsoru Yesil’in bulunduğu defilede yurtdışından özel olarak getirilen yabancı mankenler yeraldı.

Cemiyet hayatından Arzu Kunt, Deniz Murathanoğlu, Serap Tibuk, Gül Ergi, Gürhan Ersin, Esra Zarakol, Meral Çalışıcı ve eşi Fikret Çalışıcı, Sibel Serin ve kızı Melis Yelkenci gibi tanınmış isimlerin izlediği defiledeki kıyafetler limited edition olup sadece sınırlı sayıda üretildi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Reklamlar

One response to “Günsel Ülkü “Pure Love ” Koleksiyonu Paris’ten sonra Istanbul’da

  1. nice blog, we met each other at my fathers vernisage..
    here my blog: http://leonie-rachel.blogspot.com/

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s