İstinye Park Damat Tween mağazasında “Çok stil” bir parti :)

Bugün İstinye Park Damat Tween mağazasında Ece Sükan ile stil söyleşisi partisindeydim.Moda,  cemiyet ve iş dünyasından seçkin isimleri bu ” Çok stil  parti” de bir araya gelerek eğlence, alışveriş ve moda dolu anlar yaşadılar.

Süleyman Orakçıoğlu, Damat Tween  ekibi ile birlikte partiye ev sahipliği yaptı.Basının yoğun ilgi gösterdiği partide benim dikkatimi çekenlerden ilki Tween’den partiler için  Elif Cığızoğlu, Gamze Saraçoğlu, Selim Baklacı ve  Erkan Çoruh’la işbirliği ile tasarladığı kadın koleksiyonuydu. Bu dört tasarımcının, beşer tasarımından yola çıkılarak hazırlanan kadın koleksiyonu her bedenden sadece beş adet üretilerek yaz  için farklı bir alternatif oluşturuyor.

Mağazayı incelediğimde Tween  Ceremony İlkbahar Yaz 11 koleksiyonunu çok beğendim.  Mezuniyet törenlerinde şıklığı ile fark yaratmak isteyen gençler için Damat kumaşlarının şıklığı ile Tween’in fit kalıplarını birleştirerek enerji dolu ve sıra dışı bir koleksiyon tasarlanmış.Siyah ve gri tonlarında tasarlanmış smokinlerde kruvaze şal yakadan tek düğme sivri yakaya kadar alternatifler mevcut. Ton sur ton geçişli takımlarda renkli kuşak, papyon ve kravat kullanımı ile hareketlendiriliyor. Damat Tween  Ceremony koleksiyonunda sunulan farklı gömlek alternatifleri klasik yakadan ata yakaya, önü fırfırlıdan nervürlüye, saten kumaşlardan dokulu kumaşlara kadar çarpıcı alternatifler barındırıyor.Kutlamaya değer anlarınız için  Damat Tween koleksiyonları ile stilinizi yenilemek isterseniz tek yapmanız gereken 0212 314 23 23(6779nolu telefondan ve style@damat.com.tr mail adresinden randevu almak.

Ayrıca Babalar Günü özel tasarlanmış Baba-Oğul bir örnek t-shirtler muhteşem..Babalar Günü için hediye seçerken bakmadan geçmeyin 🙂

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s