Sanat Ajandası:BALİ ART GALLERY MÜZAYEDESİNİN TANITIM KOKTEYLİ

Bugünkü son durağım Bali Art Gallery’nin 28 Mayıs’ta Ritz Carlton Otel’de yapacağı 10 milyon dolarlık dev müzayedesi için düzenlenen serginin açılış kokteyli idi.Sevgili  Esra Zarakol ve Başak Oral’ın imzasını taşıyan  bu elit organizasyon cemiyet hayatının sanatsever simalarını bir araya toplamıştı.

Tahmini 1,5 milyon dolar değerindeki Ferruh Başağa’ya ait “Aydınlama ” tablosu ile çağdaş Türk resim sanatının önde gelen isimlerinden Burhan Doğançay,Mübin Orhon,Fikret Mualla,Ömer Uluç gibi ünlü sanatçılarının  eserlerinin yer aldığı sergi, sanata yatırım yapanlar için çekici bir koleksiyona ev sahipliği yapıyor.

Cemiyet ve sanat dünyasını buluşturan kokteyl çok neşeli geçti.Esra Zarakolve Başak  Oral füme elbiseler  içinde ikisi de çok şıktılar.Kokteylin sonuna doğru arkadaşım  Esra(Zarakol) ve  kuzenim Müge ( Bileydi Tunaboylu) ile çok neşeli bir sohbet ettik.Sohbete ünlü plastik cerrah Nuri Battal da katılınca  konu bir anda sanattan estetiğe kaydı :))).. Uzun süredir görmediğim arkadaşlarım Nilgün Esinli ve Tülin Kartoz’la da ayaküstü sohbet ettik.Bu kokteyllerin en güzel yanlarından biri dostları görmek gerçekten..

Sanata yatırım yapmak istiyorsanız Bali Art Gallery’nin 28 Mayıs’ta Ritz Carlton Otel’de yapacağı 10 milyon dolarlık dev müzayedeyi kaçırmayın derim :)))

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s