Cannes günlüğü 2 : 20 Mayıs 2011 Kırmızı Halı ve Partiler

20 Mayıs 2011 Cuma akşamı kırmızı halıda efsane yönetmen Sorrentino’nun yönetmenliğini yaptığı ve başrolde Sean Penn’in  eski bir rock star’ı canlandırdığı ‘That must be the place ‘  filminin ekibi vardı.

Cannes’de 11 gün boyunca Festivale katılan filmlerde, gösterim öncesinde filmin yönetmeni, oyuncuları ve davetli özel konuklar kırmızı halıdan geçerek Festival Sarayına giriyor ve filmi seyrediyor.Sonrasında ise çesitli davet ve partilere katılıyor.

Biz o gece kırmızı halıda Sean Penn, Claudia Schieffer,Tyra Banks,Antonio Banderas’ı gördük.Bazılarının sandığının aksine her artist her gece kırmızı halıya çıkmıyor, sadece festivalde filmi gösteriliyorsa veya organizasyon komitesi tarafından özel davet edilmiş ise çıkabiliyorlar.Bu sene organizasyon komitesi başkanı Robert de Niro.

 Aynı akşam Fashion TV ‘nin ‘ I love fashion TV-Best Model Awards’ ödül töreni partisine davetliydik.Tüm best modeller ve ‘bestmodel sever’ler oradaydı 🙂

Fashion TV partisinden sonra Carlton Otelinde ‘Marche du Film’in özel kokteyline italyan ekibin davetlisi olarak katıldık.

Geceyi Martinez Hotel’in barında doğımgünümü kutlayarak noktaladık 🙂

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s