“All Originals Party” de Adidas’la çoşuyoruz:)

Geçtiğimiz yıl ilk kez sokak partisi çoşkusunu Istanbul’a taşıyan ve 8000 kişi ile rekor bir katılıma erişen street party ( sokak partisi) ne evsahipliği yapan Adidas bu yıl yine 10 Eylül’de “All Originals Party” ile bizlerle buluşuyor.

Orijinalliğini İstanbul’da yaşayanların partisi olma konseptinden alan bu partide dans müziğinin dünya çapındaki isimlerinden Stereo MCs sahne alacak..

Bu parti öncesinde bizleri özel sürprizler bekliyorrrrrr:))))) Istanbul sokaklarında Adidas anlarını görüntüleyip ilgili mail adresine gönderenler arasından seçilecek fotoğraflar parti alanında sergilenecek ve sahipleri bu muhteşem parti için surpriz hediyeler kazanacak.

İkinci olarak isteyenler Originals mağazalarında parti stillerini yaratıp Originals facebook fan sayfası üzerinden duyuruları yapılacak yarışmaya katılabilirler.En iyi stili yaratan 3 parti stili sahibi yarattıkları stilde seçtikleri ürünlerin tutarı kadar hediye çeki kazanacak.Ayrıca XOXO the Mag Dergisi  Ekim sayısı için yapılacak çekimde modellik yapma şansını elde edecek.Ayrıntılı bilgi için  Adidas Facebook sayfasına göz atabilirsiniz.

All Originals Party biletlerini Biletix’den 40TL temin edebilirsiniz.Ya da

Bu bloga üye olarak blog üyeleri arasında yapılacak çekilişte 

All Originals Party davetiyesi

kazanan 10 şanslı kişiden biri

olabilirsiniz:)

Yapmanız gerekli tek şey üye ol düğmesini tıklayarak bilgilerinizi girmek.. 7 Eylül ‘de kazananlar açıklanacak ve davetiyeleri kendilerine iletilecek 🙂

 Ve…. 10 Eylül’de  Adidas All Originals Party’de  hepbirlikte  çoşuyoruz..

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s