Adidas “all Originals Party” 17 Eylül’de çoşturacak


İlk kez geçtiğimiz yıl, sokak partisi coşkusunu İstanbul’a taşıyan ve yaklaşık 8 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen çok büyük bir organizasyona ev sahipliği yapan adidas Originals, bu yıl da özel bir partiye imza atacak. Indie dans müziğinin Norveç’li temsilcisi Datarock ve pop müziğin en güzel kadınlarından Sophie Ellis-Bextor’ın sahne alacağı “all Originals Party” 17 Eylül Cumartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek.

Sokak modasına yön veren ikon marka adidas Originals, ilk kez 2009’da “House Party” teması ile başlattığı ve 2010’da “Street Party” konsepti ile sürdürdüğü orijinallik kutlamalarına bu yıl da devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Karaköy Limanı Antrepoları’nda yerli ve yabancı grup ve DJ’ler eşliğinde, yaklaşık 8 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen büyük adidas Originals partisi bu yıl yeni sürprizlerle geliyor.

all Originals Party, “orijinalliğin adresi İstanbul sokakları” konsepti ile 17 Eylül 2011 Cumartesi günü, Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek. all Originals Party, İstanbul sokaklarından çıkan, sokağa ait tüm unsurları bir araya getirecek. Sophie Ellis-Bextor ve Norveç’li indie dans grubu Datarock ile beraber Sattas, Melis Danişmend, Alper Bahçekapılı ve Radyo Eksen DJ’leri müzikleri ile katılımcıları coşturacak.

Facebook’ta “adidas Originals ile Parti Stilini Yarat” Yarışması

all Originals Party öncesinde, adidas Originals tutkunlarına özel sürprizler de sunuluyor. adidas Originals mağazalarında parti stillerini yaratıp fotoğraflayarak verilecek mail adresine gönderebiliyor. adidas Originals’ın Facebook fan sayfası üzerinden duyuruları yapılan bu yarışmaya katılan en iyi 3 parti stilinin sahibi, all Originals Party davetiyesi ile beraber adidas Originals’tan hediye çeki de kazanacak. Ayrıca kazananlar XOXO The Mag Dergisi’nin Ekim sayısında yer alacak adidas Originals moda çekiminde modellik yapma şansı elde edecek.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s