Günsel Ülkü’ nün yeni koleksiyonu “Sweet Bitter Love” İtalya’dan sonra Türkiye’de…

Ünlü işkadını  ve Moda Tasarımcısı  Günsel Ülkü , “Sweet Bitter Love” adını  verdiği  2011- 2012 Sonbahar/ Kış koleksiyonu 12 Eylül 2011 günü                            W Hotel’de bir defile ile sergiledi.Defilede sunulan koleksiyon, moda otoriteleri,cemiyet  ve sanat hayatının ünlü isimleri,basın ve diğer davetlilerden büyük övgü aldı.

Aşkın şeker tadını hissederken dozu arttıkça acılaşan ve acıtan yönünü ortaya koyan “Sweet Bitter Love”, ilk olarak geçtiğimiz hafta Türkiye’den  önce dünya modasının önemli merkezlerinden İtalya’da görücüye çıktı ve çok beğeni topladı.


Defilede yurtdışından özel olarak getirilen yabancı mankenler Katherina, Vlademira ve Olga’nın yanısıra,Best Model Of the Turkey birincisi ve Best Model Of Europe Songül Erol,Best Model Of the World 2.cisi İbrahim Gayberi,Furkan Palalı,Best Model of Press Yusuf Çim ve Yıldız Erol da podyuma çıktı.

Defilede konuklara bu koleksiyona özel hazırlanan ”Sweet Bitter Love by Günsel Ülkü” isimli parfüm hediye edildi.Ayrıca çıkışta defile konseptini yansıtan  Vakko’nun özel bitter çikolatası ikram edildi .

”Sweet Bitter Love” defilesini izleyen davetliler arasında cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri Arzu Kunt,Erkan Özerman,Selin Boronkay,Serap Tibuk,Meral Çalışıcı,Jülide Önengüt,Deniz Murathanoğlu, Perihan Akı,Sibel Serin,Melis Yelkenci,Feriha Göksu,Gül Ergi,Ataberk Oral,Günay Museyeva bulunuyordu.

Basının ve TV’nin yoğun ilgi gösterdiği defileyi   Türkiye’nin en çok takip edilen blogger’ları arasında yer alan Moda Tutkusu,Moda Mutfağı, Stylisco ve Elif Atasoy da izledi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s