Kotex’ ten moda tutkunlarına anlamlı destek..

Günümüzde markalar hedef kitlelerine sadece ürün değil fırsat ve faydalar sunarak rakiplerinden farklılaşıyorlar.Bunun en güzel örneklerinden birini , Kotex ‘in yeni ürünü Kotex Secret için stil sahibi kadınlara yönelik hazırladığı kampanyasında gördüm,çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim.

Kotex’in stil sahibi kadınları moda ile buluşturduğu yarışmada “En Renkli ve Sıradışı” stillerini paylaşan 10 kişi Arzu Kaprol’un düzenlediği stil ve moda konulu Workshop’a katılma şansı kazandı. Kazanan yarışmacılar Arzu Kaprol’un 23-24 Eylül tarihlerinde İstanbul’daki showroom’unda düzenleyeceği 2 günlük Workshop’ta ünlü tasarımcıyla birebir çalışarak modaya yakınlaştı ve çok renkli saatler geçirdiler.

 350 kişi arasından birinci seçilen “En Renkli ve En Sıradışı stil” sahibi Melis Kıyıcı ise Kotex ekibi ile birlikte Paris Fashion Week’e giderek Arzu Kaprol defilesini izleme ve “backstage”de defile öncesi heyecanını yaşama fırsatını kazandı. Talihli Ekim’in ilk haftası modanın kalbinin attığı Paris’e giderek heyecan verici ve çok stil bir deneyim yaşayacak.

Lansman toplantısında tanıştığım Kotex Marketing Direktörü Esra Selçuk ve ekibi gerçekten çok dinamik ve yaratıcı bir ekip.Kiraz Halkla ilişkilerden Diğdem Bağcı  ve arkadaşları ise toplantıya mükemmel evsahipliğim yaptı.

Kotex secret çok şık ve özel bir ürün olmuş, yakında stil sahibi kadınların çantasından eksik olmayacak gibi gözüküyor..

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s