Best Model Of Turkey 2011 finali yaklaşıyor…

Best Model Of Turkey 2011 finali yaklaşıyor..Heyecan dorukta.. 13 Kasım 2011 tarihinde yapılacak final, TV8 den de canlı olarak  yayınlanacak.

Ben de sizlere twitter’dan,  twitter/@gunselulku  adresinden ve blogumdan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim.

Türkiye’nin en iyi modellerini (mankenlerini) seçmek için düzenlenmekte olan Türkiye’nin en prestijli modellik yarışması olan  Best Model Of Turkey yarışmasında derece ve ödül alan yarışmacılardan birinci olan Best Model Of The World, ikinci olan erkek ise Manhunt International yarışmalarına da katılacak.

Duayen organizatör sevgili Erkan Özerman’ın kurucusu olduğu Best Model Of Turkey, her geçen yıl yarışma ile bizlere Türkiye’nin en iyi modellerini sunmaya devam etmekte..Best Model of Turkey yarışmasına katılan modeller daha sonra defile ve poydumların aranan yüzleri haline geliyor,sunuculuk ve oyunculuk yaparak Türkiye’nin bir çok ünlü yüzünden biri olmakta…Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu,Burak Hakkı,Deniz Akkaya,Ebru Ürün,Sema Şimşek,Tolga Karel,Burak Özçivit,Çağatay Ulusoy,Erkan Meriç,Songül Erol ve Tuğçe Sarıkaya bu isimlerden ilk akla gelenleri..

Bu yıl, yine birbirinden yetenekli adaylar yarışıyor..Jurinin işi gerçekten zor..Benim son defilemde podyuma çıkmış olan Furkan Palalı ve Yusuf Çim ‘de adaylar arasında.. Ben tüm yarışmacılara başarılar diliyorum..Benim favorim kim mi? Söylemem , O da bana kalsın… 🙂Best Model Of Turkey 2011 Ön Elemeleri Jurisi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s