Günsel Ülkü “Forever Young” Defilesi W Hotel ‘de yapıldı..

Ünlü Tasarımcı Günsel Ülkü , kendi ismini taşıyan  www.gunselulku.com isimli online alışveriş sitesinin tanıtımı için 1 Şubat 2012’de W Hotel’de bir davet verdi. Aralarında Yıldırım Mayruk,Erkan Özerman,Güler ve Müge Arnas,Arzu Kunt,Sibel Serin,Melis Yelkenci,Gül Ergi, Meral Çalışıcı,Serap Tibuk,Ataberk Oral,Rafi Artık,Ayşe Azizoğlu,Selmin Turgut ve Sibel Ögetürk’ün de yer aldığı cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı bu davette yeni
spor  T-shirt koleksiyonu “Forever Young”ı bir defile ile modaseverlerin beğenisine sundu.Bu koleksiyonu ile Günsel Ülkü, Duayen Yıldırım Mayruk’tan da tam not aldı.

Türkiye’nin en ünlü  mankenleri arasında yeralan “Best Model”lerin podyuma çıktığı defilede Best Model Turkey 2010 1.si ve Best Model of Europe, Best Catwalk ünvanlarına sahip Songül Erol, Best Model of Turkey 2011 2.si Yusuf Çim,Best Smile 2011 Ufuk Değer  ve Best Model 2011 finalistlerinden Engin Gülsoy yer aldı.

Bayanlar için hazırladığı abiye koleksiyonların yanı sıra gençler için hazırladığı “Forever Young” isimli erkek ve bayan t-shirt koleksiyonunu bu siteden satışa sunacak. İlk kez erkek koleksiyonu da hazırlayan Günsel Ülkü’nün “Forever Young” koleksiyonu “gençler ve genç kalanlar” için kaliteli spor şıklık alternatifleri sunuyor.

Günsel Ülkü koleksiyonları Türkiye’de kendi internet sitesinin yanı sıra Nişantaşı showroom, Levent Kanyon  AVM ve Nişantaşı City’s AVM’de Class- Roberto Cavalli mağzalarında satışa sunuluyor.Ayrıca İtalya başta olmak üzere Avrupa Ülkeleri, ABD ve Ortadoğu’da 9 ülkede 21 satış noktasında satılıyor.

Yoğun kar yağışına rağmen, arkadaşları Günsel Ülkü’yü yalnız bırakmadı.Güler Arnas, Meral Çalışıcı,Serap Tibuk,Gül Ergi, Arzu Kunt,Sibel Serin defileyi dikkatle izleyenler arasındaydı.

Defileye yazılı ve görselbasından ilgi büyüktü.

Tasarımcı Günsel Ülkü, Forever Young koleksiyonundan bir t-shirt giyerek deri etek ve Hermes eşarp,kemer ve çanta ile bütünlemişti.Bu şekilde t-shirt’ün sadece gençler için  spor tarz  değil aynı zamanda kullanılan akseuarlarla zenginleştirilerek şık bir kıyafet olarak da her yaşta giyilebileceğini vurgulamış oldu.

Çok beğeni toplayan Forever Young koleksiyonu sadece  http://www.gunselulku.com on-line alışveriş sitesinde satışa sunuluyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s