Istanbul Fashion Week 2012 başladı

İstanbul Fashion Week 2012 bugün start aldı.İstanbul Fashion Week 2012′nin açılış defilesini  2013 Sonbahar/kış koleksiyonu “North Face” ile Gamze Saraçoğlu yaptı .

Şifon bluzlar, pilili etekler, ekosenin bulunduğu, drape yerine kürk kullanılan, deri parçalarla zenginleşen koleksiyonda, Gamze Saraçoğlu militarizme özgün yorumunu; maskülen/feminen ve klasik/casual gibi zıtlıkları muhteşem bir uyumla  harmanlanarak sundu. İkinci defile Kürk ve deri üzerine fokuslanan Berinza   2013 Sonbahar/Kış koleksiyonuydu.Kürk ve deriler dantelllerle kombinlenmiş ve kalın kemerlerle elegan bir şıklık oluşturmuştu.

Tuvanam’ın “Ciddiyet Parodisi” adını verdiği 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonu masal ve gerçek arasındaki geçişlere öykünen bir hikayeyi yansıtıyordu.

Mick Jagger’ın kızı Elizabeth Jagger ve Michael Jackson’ın kardeşi Jeremie Jackson ‘un podyumda yürüdüğü ve yaşanan 1 saat gecikmeden dolayı protesto alkışlarıyla başlayan Atıl Kutoğlu defilesinde podyumda yere halılar serilmişti.

Atıl Kutoğlu, Jeremie Jackson ve Elisabeth Jagger

Defileleri izleyen ünlü isimler arasında sevgili arkadaşlarım Arzu Kunt,Neslihan Kozanoğlu, Meral Çalışıcı, Jülide Önengüt,Serap Tibuk,Perihan Akı ve Deniz Murathanoğlu da yer alıyordu.

Arkadaşım Meral Çalışıcı Miu Miu kıyafeti içinde çok şıktı. Ben kendi koleksiyonum Günsel Ülkü AW2011-2012 ‘den deri bir etek ve leopar bluzu kürk ile kombinledim.

Sevgili arkadaşlarım Serap Tibuk, Jülide Önengüt,Neslihan Kozanoğlu ile

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s