Zen Pırlanta, Deniz Kaprol imzalı Marilyn Monreo Koleksiyonu

Zen Pırlanta, Deniz Kaprol imzalı Marilyn Monreo Koleksiyonu’nu“Marilyn İle Bir Hafta” özel film gösterisi öncesinde özel bir davetle tanıttı.Rotterdam’dan bu davet için özel gelen Marilyn’in en hoş benzerlerinden Memory Monroe mücevherleri tanıttı ve mini bir show ile geceye renk kattı.

Davetin ev sahibi Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Güzeliş, Marilyn koleksiyonu ile adı pırlantalarla özdeşleşmiş ölümsüz bir efsaneye Türkiye’nin lider pırlanta markası olarak sahip çıkmak istediklerini ve geçtiğimiz yıl Bruno Bernard’ın Marilyn fotoğraflarının lisansını aldıklarını açıkladı. Bruno Bernard’ın unutulmaz Marilyn Monroe fotoğrafları da sinemanın fuaye alanında sergilendi.

Koleksiyonun tasarımcısı Deniz Kaprol ise “Marilyn tüm yaşamı boyunca pırlantanın ihtişamını ve gücünü çok sevmiştir. Pırlantaların, dişiliğinin ve aynı zamanda çocuksuluğunun temsili olan çiçek öğelerinden ilham alan koleksiyon, onun hüzünlü ve bir o kadar da görkemli yaşamına ithaf edilmiştir” diyerek koleksiyonun ruhunu özetledi.  

Bu güzel mücevherlere göz atarken gecenin anısına Marilyn’in benzerlerinden Memory Monroe ile foğraf çektirmeyi ihmal etmedim 🙂

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s