Günsel Ülkü 2012 Yaz Defilesi Fashion TV Partisinde

Ünlü işkadını  ve Moda Tasarımcısı  Günsel Ülkü   2012 İlkbahar/ Yaz koleksiyonunu Fashion TV’ nin Billionaire Club’teki partisinde bir defile ile sergiledi.

Fashion TV Türkiye Temsilcisi Enis Onat’ın ev sahipliğinde yapılan  .yurtdışından özel olarak getirilen mankenlerin yer aldığı defileye cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.Günsel Ülkü’nün yeni koleksiyonu çok beğenen konuklar defile sonrasında DJ Nuri Kösem’in müzikleriyle keyifli bir gece geçirdiler.

Uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerleyen  Günsel Ülkü’nün ürünleri www.gunselulku.com internet sitesinde ve İtalya,başta olmak üzere Avrupa Ülkeleri, ABD ve Ortadoğu’da 9 ülkede 21 satış noktasında satılıyor.

Ülkemizde ise Günsel Ülkü Nişantaşı Orhan Ersek sokaktaki showroom ile   Levent Kanyon ve Nişantaşı City’s Alışveriş merkezlerinde Class- Roberto Cavalli mağzalarında satılıyor.

Kullanılan kumaş ve aksesuarlar, Newyork’tan ve Milano’dan ithal özel üretim  ve sınırlı metrajda dokunuyor.Bu lüks kumaşlar doğal elyaflarıyla dikkat çekiyor. Vücut kusurlarını kapatacak kalıplar kullanılarak siluetlere estetik kazandırılıyor.

Siluetler ana hatlarıyla modern, sofistike, elegan çizgilerden oluşmakta… Transparan ve uçuşan hafif dokular,ipek krep, şifon  ve payetli kumaşların ağırlıklı kullanıldığı koleksiyon, güncel moda trendlerini yansıtırken, klasik çizgiden de ödün vermiyor. Ve bu nedenle her kadının gardrobunda temel bir parça olarak yıllarca kullanılabiliyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s