D’S Damat’ın Yeni 100’ü!

Erkek modasına yön veren Damat Tween ve D’S Damat markalarını bünyesinde barındıran ORKA Group, yurt dışında hızla mağaza sayısını arttırırken, yurdun dört bir yanında da yaygınlaşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, peş peşe, yurtiçinde Sivas, Adapazarı, Adana, İzmir, Tarsus gibi şehirlerin ardından, Romanya’nın Iasi şehrinde  açılan D’S Damat  mağazalarından sonra Orka Group bünyesindeki 100.  D’S Damat mağazası Trump Towers İstanbul’ da açtı. Dünya genelinde D’S Damat ve Damat Tween markalarıyla 200 mağaza sayısına ulaşan Orka Group moda dünyasında yaygınlığını artırarak, erkek giyim trendlerine yön veriyor.Yurt içinde ve Yurt dışında 5 yıllık iş planı çerçevesinde mağaza sayılarını istikrarlı olarak artırmayı hedefleyen Orka Group, komşu pazarlarda pazar payı liderliğini koruma konusunda da iddiasını sürdürüyor.

Yenilenen konseptiyle moda severlerin hizmetine sunulan 100. D’S Damat mağazasının açılışını kutlamak üzere, 6 Haziran Çarşamba Günü düzenlenen organizasyon keyifli anlara sahne oldu.Gün boyu mağazada etkinlikler ve ikramlar sürerken, saat 13.00’de Trump Towers ziyaretçileri bir de expozisyon izleme fırsatını buldu. “Total Look” anlayışını benimseyerek farklı ürün gruplarını geniş bir yelpazede moda severlerle buluşturan D’S Damat 2012 İlkbahar/ Yaz koleksiyonundan çarpıcı modellerin sunulduğu expozisyon, öğle tatilini geçirmek için AVM’yi ziyaret eden iş dünyasının birçok ismi için de güzel bir sürpriz oldu, renkli dakikalar yaşattı.

Mağazanın VIP daveti, 18.30’da Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ev sahipliğinde basın dünyası ve cemiyet hayatından özel konukların katılımı ile gerçekleşti. Etkinliğe katılan isimler arasında ünlü futbolcu Tümer Metin, sevilen sanatçı Bora Gencer’in yanı sıra Moda Tasarımcısı Günsel Ülkü,perakende sektörünün önemli isimlerinden Hüseyin Kurtuluş, Metin Ziyal de yer aldı.19.30 da tüm konukların katılımıyla tekrarlanan expoziyonda bu kez, DS Casual ve DS Classic ürün grupları yanı sıra, özel davetlerin, düğün ve mezuniyetlerin vazgeçilmezi DS Ceremony’ nin özel smokin takımları sahne aldı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s