Best Model of Turkey 2012 Çeyrek Final Elemeleri dün İstanbul’da Titanik Hotel’de yapıldı..

 Duayen organizatör,sevgili  Erkan Özerman’ın kurucusu ve başkanı olduğu Best Model of Turkey 2012 Çeyrek Final Elemeleri dün İstanbul’da Titanik Hotel’de yapıldı.

Juri üyesi olarak katıldığım Best Model Of Turkey yarışması, Türkiye’nin en iyi modellerini podyumlara kazandıran Türkiye’nin en prestijli modellik yarışması.Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olanlar Best Model Of The World’e katılıyor. Geçmiş yılların seçilenlerine baktığımızda görülüyor ki bütün ünlü modeller bu yarışmadan podyuma ve TV dünyasına adım atmışlar..Kıvanç Tatlıtuğ,Kenan İmirzalıoğlu,Çağatay Ulusoy,Deniz Akkaya,Furkan Palalı,Ece Gürsel,Şenay Akay,Tolga Karel bu isimlerden ilk akla gelenleri..

Geçen yıl Furkan Palalı ve Tuğba Melis Türk ‘ün  birinci olduğu ve sonrasında Best Model of World’e katılarak bize Dünya 1 .liği  ve 2.liğini getirdiği yarışmaya bu yıl yine çok yoğun bir katılım var.1000’e yakın başvurunun olduğu yarışmada ilk resim elemesinden geçerek çeyrek finale kalan 360 yarışmacı dün yarı finale kalmak için yarıştı.Yarışmacıların hepsi birbirinden  iyi olduğu için jüri olarak işimiz çok zordu 🙂

Erkan Özerman başkanlığındaki juride alan isimler arasında benimle birlikte  Selin Boronkay,Fevziye Çamer,Ece Gürsel,Güngör Bayrak,Tamer Kunter,Yaşar Çakmak,Furkan Palalı,Tuba Melis Türk,Serkan Tanırgan,Gunay Museyeva Karel,İbrahim Gayberi,Yusuf Çim,Erkan Meriç bulunuyordu. Backstage’de Volkan Tamer Kunter,Volkan Yüksel ve Neriman Sil organizasyonun kusursuz olması için yoğun çaba harcadılar.

2011 Best Model of the World Dünya 2.si sevgili arkadaşım Tuba Melis Türk

Keyifli geçen elemelerde yarışmacıların çok heyecanlı olduğu gözleniyordu.Yarı finale kalanların isimleri birkaç gün içinde Best Model Organizasyon Komitesi Sekreterliği tarafından finalistlere bildirilecek.

Yarı final 11 Temmuz 2012 ‘de İstanbul Bayrampaşa Titanik Hotel’de yapılacak ve  finalistler belirlenecek.

Yraı final ve Finalde Finalistleri Günsel Ülkü 2012 Yaz koleksiyonu mayoları ile izleyeceksiniz:) Bakalım bu yıl Best Model ünvanını kim alarak moda ve TV starlığına adım atacak? 🙂

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s