Best Model of Turkey 2012 Yarı Finali dün gece yapıldı ve Finalistler belirlendi

Best Model of Turkey 2012 Yarı Final Elemeleri dün İstanbul’da Titanik Hotel’de yapıldı.

Juri üyesi olarak katıldığım geceye kendi  Günsel Ülkü 2012 Yaz Koleksiyonu’mdan Best Model Turkey yarı finali için özel hazırladıgım bir kıyafet ile katıldım.

Best Model Of Turkey yarışması,Duayen organizatör,sevgili  Erkan Özerman’ın  kurucusu ve başkanı olduğu  ve  Türkiye’nin en iyi modellerini podyumlara kazandıran Türkiye’nin en prestijli modellik yarışması..Geçmiş yılların seçilenlerine baktığımızda görülüyor ki Kıvanç Tatlıtuğ,Kenan İmirzalıoğlu,Çağatay Ulusoy,Deniz Akkaya,Furkan Palalı,Ece Gürsel,Filiz Ece, Şenay Akay,Tolga Karel gibi birçok ünlü modeller ve oyuncular  bu yarışmadan podyuma ve TV dünyasına adım atmışlar…

1000′e yakın başvurunun olduğu yarışmada, çeyrek final elemesinden geçerek yarı finale kalan 100 yarışmacı bu kes finale kalmak için yarıştı.Yarışmacıların hepsi birbirinden  iyi olduğu için jüri olarak işimiz çok zordu :)

Benim kreasyonum , Best Model of Turkey  yarışması için özel hazırladığım mayo koleksiyonu ile podyuma çıkan yarışmacılar Tamer Kunter’in kareografisi ile podyumda yürüdüler.Gecenin sunucuları İbrahim Gayberi ve Ece Filiz geceye renk kattılar.

Erkan Özerman başkanlığındaki juride alan isimler arasında benimle birlikte  Deniz Seki,Harun Kolçak,Nil Burak,Fevziye Çamer,Ece Gürsel,Furkan Palalı,Tuba Melis Türk,Serkan Tanırgan,Gunay Museyeva Karel,Erkan Meriç,Tuğçe Sarıkaya,Yasin Soy,Armağan Oğuz,Berna Batur bulunuyordu. Backstage’de Neriman Sil ve Emrah Yıldız ve   organizasyonun kusursuz olması için yoğun çaba harcadılar.

Mayolu geçişten sonra, ilk ödül olan Titanik Otel Kristal ödülünü alan yarışmacılar belirlendi ve Bayanlarda Çağla Doğanbaş, Erkeklerde Sadullah Taygun bu ödülü aldı.

Daha sonra Best Model yarışmasına katkıda bulunanlara 5 yılda bir verilen kristal ödüller sahiplerini buldu.

Harun Kolçak, Deniz Seki,Ece Gürsel ve Nil Burak’ın şarkılarıyla renklendirdği gece finalistlerin açıklaması ile son buldu.

Best Model 2012 Finali Ekim ayında yapılacak ve 1. seçilenler Best Model of the World’e katılacak.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s