Adidas 2012-13 Kış Koleksiyonunda neler var? What is new at Adidas 2012/13 AW Collection?

Adidas 2012-13 Sonbahar/Kış koleksiyonu yine bomba gibi tasarımlar ve ürünlerle geliyor..

Adidas Team ile biraraya geldiğimiz  toplantıda Adidas Pazarlama Müdürü Sevgili Özlem Onay Ardıyok ve Marka Müdürleri yeni koleksiyonu ana hatlarıyla tanıttılar.Bu keyifli sohbetimizden ilk etaapta size aktarmak istediklerim ise şunlar…

Adidas Sonbahar-Kış 2012 Koleksiyonu birbirinden farklı tarz ve beğenilere hitap eden ürünleri ile yeni sezonda yine spora ve modaya yön veriyor.

Canlı renkleri, eğlenceli tarzı ile gençliğin maceracı ruhuna seslenen Adidas NEO Street Koleksiyonu ve yenilenerek basketbol sahalarına farklı bir yorum getiren adiPower Howard, adidas Sonbahar-Kış 2012 Koleksiyonu’nun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.

Ayrıca, Adidas byStella McCartney, adidas Originals by David Beckham, adidas Originals by JeremyScott gibi çok özel koleksiyonlar da yeni sezonda Adidas mağazalarında modaseverleri bekliyor.

Adidas alt markaları Adidas sokak, Adidas Spor ve Adidas stil bu sezon oldukça iddialı..Londra Olimpiyatları, Adidas Istanbul Basketbol Cup 2012 ve Kadın Milli Basketbol Takımı sponsorluğu gibi birçok spor aktivitesini destekleyen Adidas bu aktivitelerine yeni sezonda da devam ediyor.

Adidas’ın bu sezon en iddialı ürünlerinden biri şüphesiz ki Adidas Creazy Light!Sadece 269gr olan bu ayakkabı muhteşem bir performans ayakkabısı:)

 

Adidas is coming with great speed for 2012-13 Season with new designs and products..This is a brief introduction of AW collection, based on our Meeting with Adidas Team and here are my first impressions of the collection..

Adidas continues to sponsor many sports events such as London Olympic Games 2012, Adidas Basketball Cup 2012.

The most amazing product launched by Adidas is ,Adidas Creazy Light, only  269gr !

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s