Anti-aging’ de çığır açan yeni bir bir ürün: ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri

AVON’un kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan ANEW Serisi 20. yılını yeni, mucizevi ürünlerle kutlamaya devam ediyor. Cilt bakım alanında devrim yaratan A-F33 (Aminofill- 33) molekülü içeren ilk cilt bakım serisi olan ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri kırışıklık görünümüne çok kısa sürede, belirgin bir şekilde etki ediyor.

Kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan AVON ANEW Serisi 20. yılını kendine güvenen, iç huzuruna sahip kadınların güzelliklerini açığa çıkaran yeni ürünlerle kutlamaya devam ediyor. AVON ANEW’un yeni üyesi ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri gençleştirici etkisi ile kendine güveni ve iç huzurunu dış güzelliğe yansıtıyor.

ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri, ürünlerin cilt üzerindeki hızlı etkisinin hissedildiği bir yüz yogası atölyesi ile etkinliği ile tanıtıldı. Lourdes Julian Doplito Çabuk yönetiminde yüz yogası katılımcılardan büyük ilgi gördü. Etkinliğe AVON Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürü Victoria Kharchenko ve Dermatolog Güneş Ertürk de katıldı.

“Ar-Ge ile kadın güzelliğinde devrim yaratıyoruz”

AVON Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürü Victoria Kharchenko, AVON’un 126 yıllık Ar-Ge merkezinde kadın güzelliği ve daha genç bir görünümü için devrim niteliğinde ürünler geliştirdiklerini söyledi. Kharchenko şöyle konuştu:

“AVON ANEW serisi, 20. yılında kadın güzelliği ve gençliği için en etkili ürünleri sunmaya devam ediyor. Bu, 126 yıllık güçlü Ar-Ge yapımızla yarattığımız bir gelenek. Cilt bakım alanında devrim yaratan A-F33 moleküllü yeni ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Serimiz gençleştirici etkiyi daha hızlı ve kalıcı bir şekilde yaşatıyor. 20 yıldır genç görünen, bakımlı kadının kendine güvenini ve iç huzurunu dış güzelliğine taşıyoruz. Yeni ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri ile kadınları, daha önce tanık olmadıkları bir deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.”

ANEW ile gençleştiren bir deneyim: yüz yogası

Lourdes Julian Doplito Çabuk ile yüz yogası atölyesine katılanlar bir yandan serinin etkisini yaşarken, diğer yandan, ANEW’ün 20 yıldır yaptığı gibi, iç huzurunu dış güzelliklerine yansıtma deneyimini yaşadı. Bir insanın güzelliğinin içindeki enerjinin dışavurumu olduğunu söyleyen Lourdes Julian Doplito Çabuk, AVON ANEW Serisi’nin kadınlara bunu yaşatmayı başardığını belirtti. Çabuk şunları söyledi:

“Güzellik bir görüntüden ibaret değildir, ancak içimizi de güzelleştirerek tatmin edici ve kalıcı sonuçlar elde edilebilir. Yüz yogası ile dış güzelliğimize iç enerjimizi ve huzurumuzu katıyoruz. AVON ANEW da 20 yıldır kadınların kendine olan güvenini iç ve dış güzelliğine yansıtıyor. Bugün serinin yeni üyesi için yüz yogası atölyesinde buluşmamız bu nedenle çok anlamlı.”

“Gelişen teknoloji kadın güzelliğinin yanında”

ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri’nin tanıtım toplantısına katılan Dermatolog Güneş Ertürk, ileri teknolojinin cildi koruyabilmemiz için birçok yeni olanak sunduğuna dikkat çekerek :

“Sağlıklı ve dinç görünüm güzelliğin temel basamağıdır. Bunu sağlamak ve korumak için iyi beslenmek, hareketli olmak, hayata olumlu bakmak, üretken olmak önem taşıyor. Cildimiz, bedenimizin dışa yansıyan en önemli imajlarından biridir. Her yaşta cildimizi pürüzsüz, sıkı ve düzgün gözükmesi için cilt bakımını ihmal etmemek gerekiyor. İleri teknoloji artık bunun için bize birçok araç ve olanak sağlıyor.”dedi.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s