Günsel Ülkü_ l’Aletier ‘d’Existence 2013 İlkbahar – Yaz koleksiyonu: VAROLUŞ

KAPAK 5N - Kopya Aşk..Aydınlık ve karanlık iki yüzü ile karşıtlıkların ve çelişkilerin bileşkesi.. Aşk… sevgi, şefkat ,ait olma, teslimiyet, sadakat duygularıyla aydınlık ve yumuşak yüzüyle gülümserken,nefret, kıskançlık,acıtma, sahip olma, aldatma ile karanlık tarafını ortaya koyuyor.

photo4

Aşkın şeker tadını hissederken  dozu arttıkça acılaşan ve  acıtan öteki yüzünü tema olarak işleyen “Varoluş”  koleksiyonu romantik  izdüşümler  taşıyan modern bir koleksiyon .

photo3

Aşk ve yaşamı ne belirler ? Yaşam  ve ölüm, düş ve gerçek , varoluş ve kayboluş  arasındaki Çizgi nereden geçer ? Sorularını  sorarak günümüz dünyasındaki kontrastlardan  esinlenen ve 21.yüzyıldaki değişen sosyo -ekonomik  ve kültürel değişimlere gönderme yapan  koleksiyonda günümüz insanının düşleri ve  gerçek yaşamı arasındaki kontrast vurgulanıyor  ve koleksiyona kullanılan tezat dokudaki  kumaşlar ile siluetlerdeki sıra dışı  kesimler olarak yansıyor.

photo5

Bu koleksiyon  günümüzde değişken dünyamızdaki 21.yüzyıl kadınından  ilham alıyor. Koleksiyona  hakim renk olan siyah ve elbiselerdeki  yalın hatlar, yaşamın gerçekçi yüzünü anlatırken, kullanılan beyaz  ve pudra tonları ve  saten, sifon ve krep gibi yumuşak  dokulu kumaşlar düşleri  vurguluyor.

photo7

Kullanılan kumaş ve aksesuarların çoğu , Newyork’ tan ve Milano’dan ithal özel üretim  ve sınırlı metrajda dokunuyor.Bu lüks kumaşlar doğal elyaflarıyla dikkat çekiyor. Saf İpek ,ipek krep ve doğal dokul kumaşlar koleksiyonun ana kumaş temasını oluşturuyor.  Vücut kusurlarını kapatacak kalıplar kullanılarak siluetlere estetik kazandırıldı.

photo6

Siluetler ana hatlarıyla modern, sofistike, elegan çizgilerden oluşmakta… Transparan ve uçuşan hafif dokular ,ipek krep, şifon  ve payetli kumaşların ağırlıklı kullanıldığı koleksiyon, güncel moda trendlerini yansıtırken, klasik çizgiden de ödün vermiyor. Ve bu nedenle her kadının gardrobunda temel bir parça olarak yıllarca kullanılabiliyor.

photo2

Günsel Ülkü 2013 Yaz Koleksiyonu www.gunselulku.com sitesinde satışa sunuldu. Siteye üye olarak ya da alışveriş ederek puan kazanabilir, bu puanları daha sonra siteden yaptığınız alışverişlerde para-puan olarak  kullanabilirsiniz.

www.gunselulku.com da kargo ücretsiz ve belirli kredi kartlarına 6 aya kadar taksit yapılıyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

One response to “Günsel Ülkü_ l’Aletier ‘d’Existence 2013 İlkbahar – Yaz koleksiyonu: VAROLUŞ

  1. moda
    konusunda çok uzmanlar tebrikler

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s