Ünlü İşkadını ve Moda Tasarımcısı Günsel Ülkü doğumgününü özel bir davet ile kutladı

image

Başarılı İşkadını Günsel Ülkü, uzun yıllar Genel Müdür olarak kariyer yaptıktan sonra kendi şirketini kurarak hobisi modaya yönelmişti. Markası ”L’Atelier d’Existence”moda dünyasında kısa sürede adını duyuran Ülkü, Paris’te katıldığı Moda haftalarıyla yurtdışında da adından söz ettirerek , başta İtalya olmak üzere yurtdışında bir çok ülkede ürünlerinin satışına başlamıştı. Yaptığı defilelerde koleksiyonları övgü toplayan Günsel Ülkü, geleneksel doğumgünü davetini bu yil Heybeliada’da Halki Palas’ta haftasonu dostlarını ağırlayarak verdi.Organizasyonunu Azizoğlu Halkla ilişkiler – Ayşe Azizoğlu’nun gerçekleştirdiği bu davette, cemiyet hayatının önde gelen isimleri doğumgünü partisinde katilarak eğlendiler.Müziğe olan ilgisi yakın çevresinde bilinen Günsel Ülkü,doğumgününde bir sürpriz yaparak dostlarına elektrogitar ile konser verdi.image
Ertesi gün verilen yeni koleksiyon tanıtım daveti brunch’unda ise Günsel Ülkü’nün 2015 Yaz Couture Koleksiyonunu inceleme fırsatı buldular.Merit Oteller Grubuna bağlı Heybeliada Halki Palas’ta Genel Müdür Perin Yamanus’in evsahipliğinde davetliler Heybeliada’da hem dinlendiler, hem de eğlenceli bir haftasonu geçirdiler.

Günsel Ülkü koleksiyonları Türkiye’de Nişantaşı showroom haricinde http://www.gunselulku.com online alıışveriş sitesinde de satışa sunuluyor. Ayrıca İtalya başta olmak üzere Avrupa Ülkeleri ve Ortadoğu’da birçok noktada satılıyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s